10 жовтня об 11.00 у Тернопільському прес-клубі презентація рейтингу прозорості міст України

10 жовтня 2017 року об 11:00 у Тернопільському прес-клубі (вул. Качали, 3)  українське відділення глобальної мережі Transparency International  презентуватиме рейтинг прозорості 100 міст України. Запрошуємо на захід представників влади, громадських активістів та журналістів, а також усіх зацікавлених у прозорості міста.  Команда аналітиків ТІ Україна спільно з Інститутом політичної освіти вибудувала рейтинг міст за 91 показником у 13 сферах, зокрема, бюджетуванні, землекористуванні, кадровій політиці, закупівлях, наявності онлайн-послуг та інших.
У рейтингу прозорості сотні найбільших міст України Тернопіль продемонстрував не найкращі результати. Місто посіло 31 місце й отримало 33,5 балів зі 100 можливих й опинилося у групі міст, які марковано червоним кольором. У цих містах потрібно терміново вирішувати проблеми із підзвітністю та відкритістю. За які сфери місто отримало найбільшу кількість балів? Наскільки Тернопіль є прозорим у порівнянні з іншими обласними центрами? Чому аж три сфери відповідальності влади отримали нуль балів, і як це виправити? Відповіді на ці питання ви отримаєте на нашому заході.
Рейтинг представлять:
Катерина Цибенко, керівниця напрямку Transparency International Україна «Прозорі міста»;
Ігор Процик, керівник регіонального представництва центру «Ейдос»;
Представник Тернопільської міської ради.

Особливу увагу фахівці приділять шляхам поліпшення ситуації у сферах з найгіршими показниками і запропонують свою консультативну підтримку.

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua