18 жовтня о 12:30 у прес-клубі представлять проект по моніторингу ремонту доріг

18 жовтня, у четвер, о 12:30 у Тернопільському прес-клубі (вул. Качали,3) відбудеться прес – конференція представників громадської організації «Творче об’єднання «Нівроку» та Тернопільської облдержадміністрації. Під час заходу журналісти дізнаються про реалізацію проекту по моніторингу прозорості та доброчесності проведення ремонтів доріг в нашій області та почують позицію облдержадміністрації з цього приводу.

Гості прес-клубу: Олександр Домбровський, голова ГО «Нівроку»
Іван Марчук, керівник проекту ГО «Нівроку»
Леся Серетна, заступниця начальника управління регіонального розвитку, інфраструктури та дорожного господарства обласної державної адміністрації.

Проект «Моніторинг прозорості та доброчесності проведення ремонтів доріг в Тернопільській області» здійснюється ГО «Нівроку» в рамках проекту «Прозорість і доброчесність публічного сектору», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2015-2018 років.

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua