22 листопада о 18.00 у прес-клубі – цікава розмова про ОСББ

Ви живете у багатоквартирному будинку, але там ще немає об’єднання співвласників (ОСББ)? Вас цікавить, які можливості ОСББ дає для модернізації будинку? Чи реально вдвічі зменшити витрати на оплату тепла? Думаєте, чи взагалі варто створювати об’єднання і з чого починати? Хочете врахувати усі переваги та загрози?

   Відповіді на всі ці та інші запитання можна буде отримати у Тернопільському прес-клубі ( вул.Качали,3) під час заходу, який розпочнеться 22 листопада о 18.00, і який організовує Українська Галицька Партія. Він буде безперечно цікавим і для тих, хто вже є членом ОСББ чи навіть його керівником, так як буде можливість дізнатися, зокрема, про реальний досвід роботи успішних ОСББ.  Серед спікерів – відома львівська експертка, директорка управлінської компанії “Нове місто” та голова ОСББ Галина Джулай, яка поділиться власним досвідом та розповість про всі можливості і секрети такої діяльності.

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua