Обрати президента вам допоможе iVote

«Поняття не маю, за кого голосувати!» – якщо ця фраза про вас і ви досі не визначилися, за котрого з кандидатів у президенти України ви віддаватимете свій голос 31 березня, то радимо скористатися сайтом https://ivote.com.ua/#/ . IVote ( дослівно з англійської перекладається як «я голосую») – це незалежна освітня платформа, розроблена для того, щоб допомогти виборцям краще зрозуміти передвиборчі програми кандидатів та раціонально і зважено дійти свого рішення під час виборчого процесу. Програмний модуль iVote співвідносить ваші відповіді з офіційними позиціями кандидатів, які вони виклали у своїх передвиборчих програмах. Спеціально для цього проекту команда програмістів та експертів розробила алгоритм та методологію більш точного розрахунку. Різні варіанти відповідей поєднані між собою, а результат демонструє, наскільки ваша позиція співвідноситься з позиціями кандидатів. В результаті короткого опитування ви отримаєте список кандидатів, де на початку будуть знаходитися ті, з якими у вас ( відповідно до їхніх програм) є найбільші збіги, а наприкінці – ті, з ким ваші позиції співпадають найменше. Також ви можете побачити цитати з офіційних програм кандидатів стосовно конкретних важливих питань та порівняти їх.

   Проект доступний в онлайн-версії на всіх актуальних браузерах (Chrome, Edge, Firefox та Safari) та Internet Explorer 12. Мобільна версія доступна в Android Chrome та iOS Safari. Функціонує телеграм-бот. Ваша анонімність гарантується розробниками програми. Сайт не збирає жодних персональних даних та не вимагає реєстрації. Важливо зазначити, що iVote – це тільки інструмент, який має полегшити розуміння політичного процесу та збільшити доступність розуміння офіційних програм кандидатів. Відтак закликаємо вас покладатися на власний розсуд та самостійно аналізувати отримані результати й приймати своє рішення.

   Треба додати, що проект не залежить від будь-яких політичних сил та реалізується одеською громадською організацією «Інститут політичної інформації» за підтримки міжнародної організації Internews Network. 

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua