Віталій Голубєв поділився досвідом ефективної роботи та розповів про особисте

Свою нову книгу «Ефективність» презентував  у Тернопільському прес-клубі Віталій Голубєв – секретар Національної спілки журналістів України, викладач кафедри журналістики Національного університету “Острозька академія”, керівник Школи універсального журналіста, головний редактор рівненського Видавничого дому “ОГО”. “Це не переклад українською мовою російськомовного перекладу чергової американської мотиваційної книги — такої “літератури” й без цього достатньо. Кожна сторінка книги — пережита і перевірена власним досвідом і досвідом колег. Роки професійного та особистого становлення “упаковані” тут у компактний формат порад-лайфхаків і мотиваційних есе, де кожен знайде щось своє. Головне — читати книгу відразу з олівцем чи стікерами, щоб фіксувати поради і відразу брати їх до реалізації. Тоді читання принесе максимальну користь і окупиться багаторазово”, – так говорить автор про своє видання для всіх, хто працює з інформацією і живе в інформаційному світі та прагне зробити це життя продуктивнішим. У книжці — 136 сторінок і 96 порад-лайфхаків, і вона має 7 розділів, присвячених наступним темам: тайм-менеджмент, соціальні мережі, електронна пошта, телефонні розмови, зустрічі і наради, робота з інформацією та особиста ефективність.

   Цікаво, що на зустрічі з журналістами, присвяченій в основному ефективності професійної діяльності, знайшлося місце і для дуже теплої розмови про зовсім інші речі. Окрім своєї нової книги Віталій Голубєв привіз до Тернополя і першу книгу своєї дружини Юлії (також журналістки і блогерки) «Щоденник мами». У пари – троє маленьких доньок, народження останньої з яких, Іванки, стало для батьків не тільки великим щастям, а й великим випробуванням. Розповідаючи про це, Віталій Голубєв порушив споконвічні теми любові і милосердя, відповідальності і співчуття, щастя і співпричетності.

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua