В Україні реформовано 211 видань

До кінця реформи державних та комунальних друкованих ЗМІ залишилося півроку.  Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко закликав редакційні колективи, котрі знаходяться в стадії реформування, завершити розпочатий процес. «Повернення до радянської системи друкованих ЗМІ не буде, – зазначив Олег Наливайко на засіданні колегії Держкомтелерадіо. – Не варто сподіватися і на те, що реформу відтермінують. Якщо і буде ухвалено рішення щодо пролонгації закону, то тільки для тих видань, засновники яких не прийняли рішення щодо реформування, а отже порушили права трудових колективів. А це лише 50 видань, тобто близько 8 відсотків від кількості друкованих ЗМІ, які ще не реформувалися».

Голова Держкомтелерадіо нагадав, що в реформуванні беруть участь 733 видання, серед яких 647 – це комунальні друковані ЗМІ. Станом на 26 червня реформовано 211 видань: 198 – комунальних, 13 – державних. За даними моніторингу, який проводять громадські організації, ця цифра навіть більша – 260 редакцій державних та комунальних ЗМІ закінчили процес реформування.

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua