Ганна Макух виграла справу щодо її звільнення з посади головного редактора «Подільського слова»

Суд задовольнив вимоги позивача у повному обсязі і зобов’язав райраду поновити Ганну Миколаївну на посаді редактора. У це важко було повірити, адже справа тривала вісім місяців. За цей час було і викрадення редакційної печатки та книги наказів, і енна кількість перевірок бухгалтерії, і ще різні фальсифікації. Однак це не спрацювало. Повний текст судового рішення у паперовому вигляді учасники конфлікту зможуть отримати наступного понеділка. З того моменту відповідач протягом 10 днів має право на подачу апеляції, і не виключено, що він ним скористається, тому крапку у цій справі наразі ставити рано.

Нагадаємо, що 29 липня 2016 р. на сесії Тернопільської районної ради депутати звільнили з посади редактора комунальної газети “Подільське слово” Ганну Макух. “За” звільнення проголосувало 20 з 30 присутніх народних обранців. На місце Г. Макух районна рада за поданням голови РДА призначила іншого редактора. Одразу після звільнення повідомлялося, що воно відбулося з порушенням законодавства.

Ганна Миколаївна Макух народилася в селі Чернелів-Руський Тернопільського району. Закінчила Львівський державний університет.У 1985—1996 рр. – в редакції тернопільської районної газети «Шляхом Ілліча» (нині «Подільське слово»), від 1996 р. — редактор відділу економіки і підприємництва редакції газети «Тернопільська газета». У 2000—2001 рр. — головний редактор газети «Тернопіль-бізнес». У 2001 р. — директор Тернопільського регіонального представництва ВАТ «Корпорація „Медіа Простір“. У 2004—2016 р.  — головний редактор газети «Подільське слово».

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua