Тернопільська «Батьківщина» заявила про хакерів,чорний піар та провокації

Редакція сайту отримала заяву Тернопільської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», текст якої наводимо далі повністю. «За декілька днів до виборів на Тернопільщині активізувалось застосовування брудних технологій з боку опонентів Об’єднаної опозиції «Батьківщина». В ніч з 22 на 23 жовтня офіційний веб-сайт Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина» було піддано хакерській атаці. В такий спосіб опоненти заблокували оперативну подачу правдивої інформації про перебіг виборчого процесу в області, факти застосування адмінресурсу, підкупу та фальсифікацій.
Водночас невідомими особами в області розповсюджуються листівки неіснуючої громадської організації «Справедлива Батьківщина» та інші агітки, де опубліковано брехливу інформацію про єдиних висуванців від Об’єднаної опозиції «Батьківщина» та ВО «Свобода» у 165 виборчому окрузі Володимира Бойка та у 166 виборчому окрузі Михайла Апостола. Такі листівки містять виключно видумані дані.
Окрім цього, в місті Тернополі та у районах області в ніч з 23 на 24 жовтня з’явились російськомовні наклейки, до виготовлення та розповсюдження яких Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» не має жодного відношення.
Поряд із цим чиниться тиск на місцеві незалежні Інтернет-ресурси, які через хакерські атаки тимчасово припинили свою роботу. Нам відомо, що виконавцями цих брудних технологій є сателіти Партії регіонів, які нещодавно почали називати себе опозиційними. Тернопільська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» переконана, що вчинення будь-яких провокацій не допоможуть діючому антиукраїнському режиму та їх сателітам прийти до влади.
Ми повернемо Україну українцям! Голосуй за СЕБЕ!Голосуй за БАТЬКІВЩИНУ!»

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua