Допомога військовим, яку зібрали мешканці Тернопільщини, уже на сході

Волонтерська група “Схід і Захід разом” уже почала розвозити допомогу з 35-ти тонн успішно доставленої на Донбас на передові пости та опорні пункти. Перед початком рейду до міста Констянтинівки Донецької області прибуло багато членів групи. Географія волонтерів якнайширша –  Черкащина, Донбас, Тернопілля, Харківщина, Дніпропетровщина, Донеччина, Луганщина та інші регіони. Уже доставлена допомога на усіх блок-пости від Артемівська до Майорська. Передано допомогу у підрозділи 57, 54, 25, 43, 44 бригад ЗСУ України, а також МВС. У місто Попасна доставлено волонтерський вантаж до підрозділу УМВС по Тернопільській області, що несе там службу. Не забули і про хлопців з підприємства ТОВ “Тернопільбуд”, що виконують у Попаснянському районі роботи зі спорудження інженерних об’єктів тактичних оборонних рубежів.

Нагадаємо, 2 травня з Тернопілля стартував черговий волонтерський рейд  з допомогою для наших бійців на фронті. Вага вантажу  – 35 тонн.  Допомогу освятив Архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький УПЦ КП Нестор.  Допомогли волонтерам у зборі такого великого вантажу підприємці та аграрії Тернопільщини. Перелік найменувань допомоги досить широкий:  харчі (3500 банок “тушонки”), овочі (картопля, буряк, морква 1,5 т), борошно (2 т. від ТОВ “Україна”), вода мінеральна (“Вишнівецька” 4,5 т.), маскувальні сітки на бронетехніку, які виготовили колектив держархіву області і волонтери групи “Смаколики”, тактична нічна оптика (тепловізори і ін.), тактичне літнє взуття (“берци” 80 пар), військова форма літня (100 комплектів), домашні закрутки тощо.  Архієпископ Нестор за дорученням Патріарха Київського і всієї Руси-Ураїни (УПЦ КП) Філарета нагородив відзнакою церкви “За жертовність і любов до України” волонтерів Василя Конька, Едуарда Хатмулліна, Галину Дерецьку, Віру Небесну.

Ігор Крочак (фото автора)

d1d2d3d4

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua