До Дня героїв тернопільські волонтери відправили на схід чергову допомогу бійцям

Волонтерська група «Схід і Захід єдині» при сприянні  підприємців, благодійників Тернополя та області зібрали і відправили на схід України до наших бійців великий транспортний автомобіль допомоги, вагою близько 32 тонн.  Цей рейд волонтери присвятили Дню героїв. На цей раз у переліку харчі (крупи, макаронні вироби, домашня тушонка, закрутки, картопля, буряк, морква  – загалом 7 тонн. А також – 25 тонн води мінеральної “Вишнівецька” (велика подяка підприємцю Юрію Решетусі!), маскувальні сітки на бронетехніку, різне військове спорядження (намети, матраци тощо). Допомога буде доставлена знову ж таки до найпередовіших та найвіддаленіших блок-постів та опорних пунктів наших військ від Станиці Луганської до Волновахи. Велика кількість ваги вантажу становить мінеральна вода – розпочався літній період на театрі бойових дій, а тому вода для організмів солдат дуже важлива. Частинку – десь близько однієї тони – води відправлено в район Маріуполя.

Насамкінець – про часткову заміну назви волонтерської групи.  Під назвою «Схід і Захід разом» група працювала від грудня 2014 року. У звʼязку з тим, що на Львівщині офіційно зареєстрована благодійна організація з такою ж назвою, ми вирішили змінити свою. Тому наша група при подачі документів на державну реєстрацію частково змінила попередню «Схід і Захід разом»  на «Схід і Захід єдині».

Ігор Крочак, журналіст, волонтер

Фото автора

Для допомоги волонтерській групі «Схід і Захід єдині» усі бажаючі можуть долучитися коштами, які потрібні для придбання військового спорядження, палива для діяльності волонтерської групи і багато багато іншого. Звіти про діяльність групи  постійно публікуємо у ЗМІ. 

Наші реквізити для перерахунку коштів: громадська організація “СХІД  ТА  ЗАХІД  ЄДИНІ” .47100 Тернопільська обл. м.Шумськ вул. Волинська, 4

р/р 26001070100010,МФО 300142,код ЕДРПОУ 39783360,ПАТ “Укрінбанк”

vv1v2

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua