Діти проти корупції

Наприкінці літа досить відоме у Тернополі  творче об’єднання «Нівроку» повідомляло про початок в області громадської антикорупційної кампанії «КАТОК», одним з напрямків діяльності  якої став конкурс творчих робіт серед дітей та молоді на тему несприйняття корупції. І ось цієї п’ятниці у Тернопільському прес-клубі підбили підсумки цього конкурсу та презентували журналістам збірку кращих малюнків та літературних творів, що були створені в його ході.    За словами керівника проекту Ольги Мазаєвої, саме таку форму боротьби з однією з найбільших проблем українського суспільства було вибрано тому, що дуже важливим є прищеплення несприйняття цього явища ще в дитинстві. «І після спілкування з дітьми та підлітками виявилось, що вже десь з 10-ти років вони чітко ідентифікують, що корупція – це несправедливість і зло, і усвідомлюють, що цього не повинно бути. Хочеться також відзначити креативність юних авторів у висвітленні теми», – сказала вона. В конкурсі взяло участь понад 60 учнів з  20-ти навчальних закладів області. 15 їхніх кращих робіт було видано у вигляді альбому. Також  вони будуть використані у соціальній рекламі. Зокрема, тернополяни та жителі області зможуть побачити їх на сітілайтах та білбордах.

   «Ці твори  – як звернення до нас, дорослих, – зазначила присутня на прес-конференції заступник начальника управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації Ганна Зварич. – Це як докір усім тим, від кого залежить сьогодні подолання однієї з найганебніших  проблем нашого суспільства».

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua