«Журналістські розслідування корупції та зловживань у діяльності комунальних підприємств»

ГО «Інститут розвитку регіональної преси» (ІРРП), за підтримки Данського агентства з міжнародного розвитку (DANIDA), запрошує журналістів усіх видів ЗМІ на тренінг «Журналістські розслідування корупції та зловживань у діяльності комунальних підприємств». Заявки приймають до 8 грудня 2017 року, 12:00. Дата проведення: 17-18 грудня 2017 року, м. Київ. Тренери: Олег Хоменок, Олеся Архипська, Оксана Величко.Тренінг орієнтований на аудиторію регіональних і столичних журналістів, з невеликим досвідом роботи, які цікавляться тематикою роботи комунальних підприємств.
Цілі тренінгу – дати уявлення про ситуацію в діяльності комунальних підприємств, типових зловживаннях та порушеннях, знання, де шукати інформацію і розуміння з чого починати роботу над розслідуванням.
У результаті тренінгу учасники отримають:

  • знання і уявлення про те, що відбувається в сфері діяльності комунальних підприємств;
  • дізнаються про принципи формування та системи управління, процедуру призначення керівництва, системи звітності.
  • отримають відомості про джерела інформації (документи, масиви даних, звітність, експерти) по темі;
  • отримають уявлення про типові корупційні схеми і зловживання в сфері комунальних підприємств;
  • спланують власні розслідування за тематикою тренінгу.

Умови участі:
Участь у тренінгу безкоштовна. Групи учасників тренінгу формуються на конкурсній основі. ІРРП повідомить запрошеним учасникам про участь до 12 грудня 2017 року. Учасникам з інших міст пропонується проживання в готелі та компенсація витрат на проїзд.
Для участі необхідно заповнити та надіслати анкету-заявку до 12:00 8 грудня 2017 року.

Детальна інформація на сайті: https://irrp.org.ua

 

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua