Модельні судові засідання з питань свободи слова в умовах конфлікту

Центр демократії та верховенства права у партнерстві з Лігою студентів Асоціації правників України запрошують студентів-правників та студентів-журналістів взяти участь у модельних судових засіданнях з питань свободи слова в умовах конфлікту. Модельні судові засідання – це змагання для студентів вищих навчальних закладів у формі імітації судового процесу, в яких учасникам необхідно представити позицію позивача або відповідача у справі перед суддями.

Змагання складаються з 4 регіональних раундів:
•Південноукраїнський (м. Одеса – для студентів вищих навчальних закладів з Одеської, Вінницької, Миколаївської та Херсонської областей)
•Центральноукраїнський (м. Дніпро – для студентів вищих навчальних закладів з Дніпропетровської, Київської, Черкаської, Запорізької та Кіровоградської областей, а також для вищих навчальних закладів АР Крим, які перемістились з окупованої території)

  • Західноукраїнський (м. Львів для студентів вищих навчальних закладів з Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської, Хмельницької, Волинської, Рівненської та Житомирської областей) – 4 листопада 2017 року
    •Східноукраїнський (м. Харків – для студентів вищих навчальних закладів з Харківської, Чернігівської, Сумської, Полтавської, Донецької та Луганської областей)

До участі запрошуються команди у складі 3-6 осіб, що є студентами денної форми навчання та навчаються на юридичних спеціальностях, або за напрямом підготовки «журналістика».

З текстом справи можна ознайомитись за посиланням..
З регламентом змагань можна ознайомитись за посиланням.

Центр демократії та верховенства права відшкодовує частині команд витрати на проїзд та забезпечує проживанням учасників таких команд. Відбір команд, учасникам яким буде відшкодований проїзд та забезпечене проживання, здійснюється на конкурсних засадах на підставі мотиваційного листа, що є невід’ємною частиною аплікаційної форми. Про можливість відшкодування витрат на проїзд та забезпечення проживання учасникам буде повідомлено у листі підтвердження реєстрації.

Для реєстрації у Західноукраїнському раунді кожна команда має заповнити аплікаційну форму за посиланням: https://goo.gl/forms/UR0l7YefBQilSt8T2. Кінцевий строк реєстрації – до 30 жовтня включно.

Джерело: Cedem.org.ua

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua