Під прокуратурою знесено наметове містечко ГО «Ідея нації»

Про це заявили на брифінгу у Тернопільському прес-клубі представники цієї громадської організації:  голова Проводу ГО «Ідея Нації» Остап Стахів, дружина керівника Тернопільського осередку ГО «Ідея Нації» Олексія Станька – Наталія Станько та головний редактор газети “Ідея нації» Андрій Баула.

«У нас був дозвіл, оформлений згідно із чинним законодавством, на  мирну акцію протесту. Дозвіл – до липня цього року, – зазначив Остап Стахів. – Але під входом в обласну прокуратуру невідомі особи розібрали наметове містечко ГО “Ідея Нації” в підтримку політичного в’язня режиму Олексія Станька. А інші невідомі особи вивезли інвентар у невідомому напрямі. Під ноги в Тернополі  кинули державні та бандерівські прапори».

Наталія Станько заявила, що поліція відмовилася відкривати кримінальне провадження і не внесла цей злочин до Єдиного реєстру порушень у встановлені строки. «Коли забирали намети та інвентар, топтали державний прапор, у прокураторі був черговий, там кругом встановлені камери спостереження. Жодних дій, щоб  не допустити цього не було. Як і не було активних дій поліції  для розслідування цього випадку. Це свідчить про зумисну бездіяльність правоохоронних органів Тернополя», – розповіла Наталія Станько.

Нагадаємо, що наметове містечко під обласною прокуратурою представники організації встановили на початку лютого як знак протесту щодо затримання керівника Тернопільського осередку ГО «Ідея Нації» Олексія Станька.

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua