АУП презентувала аналітичний звіт «Український Медіаландшафт—2017»

У приміщенні Національної спілки журналістів України відбулася презентація аналітичного звіту «Український медіаландшафт—2017». Звіт підготовлений та виданий Академією української преси за підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні. «Український медіаландшафт — 2017» — це аналітичний звіт, в якому розглянуто тенденції розвитку українських медіа у 2016 – 2017 роках, огляд структур та медіаринку України.

У підготовці звіту взяли участь провідні галузеві медіаексперти: Олесь Гоян, Тетяна Лебедєва, Олексій Мацука, Віталій Мороз, Олексій Погорелов, Сергій Томіленко, Андрій Юричко.

Ідея проекту «Медіаландшафт» виникла під час засідань підгрупи «Незалежні медіа» (Робоча група з демократії, прав людини, ефективного державного управління та стабільності) Форуму громадянського суспільства Східного партнерства у жовтні-листопаді 2010 року в Брюсселі та Берліні. Медіаексперти з шістьох країн Східного партнерства вирішили, що один з пріоритетів роботи — це підготовка аналітичних звітів –  медіаландшафтів кожної країни.

Завантажити Український медіаландшафт – 2017>>>>>

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua