«Бути 20-річним» – підтримка виробництва відеоматеріалів

OPEN Media Hub підтримує виробництво відеоматеріалів, що висвітлюють проблеми молоді і відповідають на питання, що таке «Бути 20-річним». Дедлайн – 25 травня 2018 року.  Конкурс спрямований на підвищення поінформованості громадськості про Європейську політику сусідства, підвищення інтересу місцевої аудиторії до цінностей ЄС. Максимальна сума заявки € 800.Що вам необхідно зробити:  

Підготуйте сюжет тривалістю до 1.45 хв;
Виберіть героя (20-річного або людину приблизно такого віку);
Виберіть відповідне місце для проведення інтерв’ю або доречний захід;
Розкажіть історію героїв, про їхні прагнення, мрії, успіхи, захоплення;
Ви можете ставити запитання в різних місцях або під час заходу, виділяючи 30 секунд для кожного фрагменту, вибираючи щоразу різні ракурси, кадрування або варіант зйомки в русі. Ви також можете вибрати одну тему і використовувати різні варіації постановки запитань;
Виділіть 20 секунд для представлення своєї країни і міста так, ніби ви звертаєтеся до когось, хто ніколи там не був.

Заявка на участь та критерії відбору 

Кандидати мають відправити концепцію сюжету і заповнити онлайн-анкету зручною для них мовою – доступна англійська, французька, арабська, російська, румунська, грузинська, вірменська, азербайджанська, білоруська мови.

Прийнятні кандидати:

Новинні організації (телекомпанії, онлайн-ЗМІ);

Журналістські організації (асоціації, фонди), якщо вони підтвердять публікацію матеріалу в ЗМІ;

Аудіовізуальні продакшн-компанії;

Журналісти, які виступають від імені будь-якої з перерахованих вище організацій.

Позаштатні журналісти (фрілансери).

Винятки: OPEN Media Hub в деяких випадках може прийняти заявки окремих журналістів або телепродюсерів, які не мають підтримки або підтвердження з боку юридичних осіб. Аналогічним чином будуть розглядатися проекти блогерів, влогеров і цивільних журналістів, якщо вони зможуть представити послужний список, що підтверджує широке охоплення аудиторії на їхніх платформах.

Бюджет

Розмір фінансової підтримки буде визначатися з урахуванням тематики, ЗМІ та країни і враховуватиме типові розцінки й тарифи, що діють у вашій країні. Для матеріалу тривалістю до 1:45 хвилин: максимальна сума заявки € 800.

Відібрані кандидати конкурсу «Бути 20-річним» також можуть отримати підтримку для ефірної або онлайн-трансляції їхніх нових матеріалів і інших історій «Бути 20-річним», які доступні на сайті OPEN Media Hub.

Деталі оформлення заявки за посиланням https://goo.gl/Vvxgc6

Крайній термін подачі заявок
25 травня 2018, 21.00 (за Брюссельським часом)

Оголошення результатів – 25 червня 2018. Договори про підтримку виробництва контенту повинні бути видані і підписані до 25 липня 2018 року. Виробництво повинно бути завершено і представлено на 14-вересня 2018.

Докладні відповіді на найбільш поширені питання (FAQ) можна знайти тут:
http://openmediahub.com/open-calls/faq/

Якщо у вас є які-небудь запитання, будь ласка, зв’яжіться з нами:
productionsupporteast@thomsonfoundation.org

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua