Всеукраїнський конкурс антикорупційних розслідувань «Приховані інтереси»

ГО «Антикорупційний штаб» оголошує всеукраїнський конкурс антикорупційних розслідувань “Приховані інтереси”. До участі запрошуються усі, хто працює, або прагне реалізувати себе у жанрі журналістських розслідувань і готові провести розслідування на основі Прихованих інтересів http://interes.shtab.net/ . Дедлайн – 20 лютого 2018 року.

Антикорупційний штаб популяризує використання сучасних інструментів для викриття та запобігання корупційним зловживанням. Одним з таких інструментів є Приховані Інтереси interes.shtab.net – сайт, що дозволяє швидко перевірити місцевих чиновників на наявність конфлікту інтересів за допомогою бази даних та автоматичного аналізатора документів. За лічені секунди аналізатор перевірить будь-який машинозчитувальний документ на предмет наявності депутатських фірм та допоможе провести якісне антикорупційне розслідування.

У рамках конкурсу передбачається використання Прихованих інтересів під час підготовки матеріалу. 5 найкращих матеріалів буде відібрано та нагородженого з фонду журналістських розслідувань Антикорупційного штабу, а також опубліковано на сайті Прихованих Інтересів. Загальний розмір фонду – 5 тис. грн.

Матеріали надсилайте на електронну скриньку shtab.net@gmail.com . Дедлайн прийому робіт – 20 лютого.

ГО «Антикорупційний штаб»

shtab.net@gmail.com

+38 (073) 500 50 22

http://shtab.net/

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua