День студента тернопільські студенти відзначають по-особливому

Цьогоріч акція «Студентська доба» відбудеться уже вп’яте.  У пошуках себе, умінню реалізувати власні ідеї та проекти, проводити моніторинг та аналізувати отримані результати – саме цього протягом доби навчатимуться тернопільські студенти п’яти вишів. Традиційно зберуться вони в Українському домі «Перемога». Про це під час прес-конференції у Тернопільському прес-клубі розповіли координатори акції.

«Студентська доба» розпочнеться 17 листопада об 11.00, – каже  голова ГО “Молодіжне об’єднання “Файне місто”   Юлія Янчинська. –  Особливістю цього ювілейного проекту є те, що він буде поділений на два напрямки. Команди спробують себе не тільки в проектному менеджменті, як було раніше, а й у моніторингу та аналітиці. Учасники  матимуть нагоду поспілкуватися із досвідченими тренерами, довідаються і про менеджмент, і самоврядування, і про те,  як краще працювати, щоб досягти мети та реалізувати ідеї. Найголовніше завдання  – довести учасникам думку,  що об’єднавшись можна реалізувати власні ідеї, спонукати молодь до розвитку інтелектуальних і творчих здібностей».

Понад 40 студентів зголосилися відзначити День студента саме у такому форматі. Протягом 24 годин у режимі нон-стоп вони удосконалюватимуть себе, навчатимуться, розроблятимуть шляхи реалізації ідей, вирішення проблем молоді,  співпраці із ЗМІ тощо.

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua