День студента тернопільські студенти відзначають по-особливому

Цьогоріч акція «Студентська доба» відбудеться уже вп’яте.  У пошуках себе, умінню реалізувати власні ідеї та проекти, проводити моніторинг та аналізувати отримані результати – саме цього протягом доби навчатимуться тернопільські студенти п’яти вишів. Традиційно зберуться вони в Українському домі «Перемога». Про це під час прес-конференції у Тернопільському прес-клубі розповіли координатори акції.

«Студентська доба» розпочнеться 17 листопада об 11.00, – каже  голова ГО “Молодіжне об’єднання “Файне місто”   Юлія Янчинська. –  Особливістю цього ювілейного проекту є те, що він буде поділений на два напрямки. Команди спробують себе не тільки в проектному менеджменті, як було раніше, а й у моніторингу та аналітиці. Учасники  матимуть нагоду поспілкуватися із досвідченими тренерами, довідаються і про менеджмент, і самоврядування, і про те,  як краще працювати, щоб досягти мети та реалізувати ідеї. Найголовніше завдання  – довести учасникам думку,  що об’єднавшись можна реалізувати власні ідеї, спонукати молодь до розвитку інтелектуальних і творчих здібностей».

Понад 40 студентів зголосилися відзначити День студента саме у такому форматі. Протягом 24 годин у режимі нон-стоп вони удосконалюватимуть себе, навчатимуться, розроблятимуть шляхи реалізації ідей, вирішення проблем молоді,  співпраці із ЗМІ тощо.

image_print
Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua