До уваги ЗМІ Тернопільщини 30 вересня 2013 року 13:00

Відбудеться засідання Тернопільського прес-клубу на тему: «Епідеміологічна ситуація в області – коли очікувати піку захворюваності на грип та ГРВІ. Профілактика отруєнь грибами». Гості прес-клубу: Володимир Паничев, начальник Головного управління Держсанепідслужби у Тернопільській області; Марія Павельєва, начальник відділу епідеміології та санітарної охорони території Головного управління Держсанепідслужби у Тернопільській області; Світлана Маціпура, головний спеціаліст відділу епідеміології та санітарної охорони території Головного управління Держсанепідслужби у Тернопільській області; Людмила Дементьєва, завідувач вірусологічної лабораторії ДУ «Тернопільський лабораторний центр Держсанепідслужби України»; Уляна Ільницька , лікар – вірусолог ДУ «Тернопільський лабораторний центр Держсанепідслужби України»; Ольга Білинська, головний спеціаліст санітарно-гігієнічного відділу Головного управління Держсанепідслужби у Тернопільській області.

Засідання відбудеться 30 вересня 2013 року (понеділок) о 13 годині 00 хв. у приміщенні Тернопільського прес-клубу, що на бульварі Шевченка, 23 (вхід з двору вул. О. Кульчицької).

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua