Діалоги з передової АТО стали книжкою

Свою нову книжку про АТО «Діалоги з «нулів» ( «нулі» – це сленгова назва передової) презентував вчора у Тернопільському прес-клубі військовий журналіст, полковник Збройних Сил України Костянтин Машовець. Про історію її появи автор розповів журналістам так:  – Як військовий журналіст я пробув у зоні АТО досить багато часу, багато чого чув і бачив, і спочатку записував лише для себе, «в стіл», як то кажуть. Але коли одного разу опублікував дещо в соцмережах ( Костянтин Машовець є координатором групи «Інформаційний спротив» – авт.), то був вражений тим, скільки «лайків» і коментарів залишили читачі. То були уривки з діалогів, підслуханих на передовій, частину яких я пізніше оформив в короткі замальовки й оповідання, додавши авторської фантазії. Дехто закидає мені, що в книжці забагато ненормативної лексики, але я хотів відтворити все максимально наближено до реалій, а там під обстрілами хлопці літературною мовою не спілкуються.

   «Діалоги з «нулів» видані у форматі «захалявної  книжечки» – щоб її було зручно мати при собі і військовим. В продажі її поки-що немає, але можна замовити поштою через Фейсбук. Вперше оригінальне видання презентували у відомій київській піццерії  «Pizza Veterano», відкритій колишніми бійцями АТО. Потім – у львівській ветеранській ресторації «Патріот». Тернопіль став третім, а незабаром книжку планують представити у Полтаві та Харкові. До речі, цікаво, що на презентації у Тернопільському прес-клубі разом з автором була присутня дружина автора Оксана, якій він присвятив свою книгу, написавши у присвяті – «волонтеру і великому другу 25-ї окремої повітряно-десантної бригади Збройних Сил України». А також  прототип одного з героїв книжки – розвідник і снайпер Віктор Бойко.

image_print
Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua