Журналістів запрошують змінити професію

До Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку ТМГО «Тернопільський інститут медійних інновацій» спільно з інтернет-виданням «Тернопільська мережева газета» організовує спортивно-інтелектуальну туристичну пригоду «Безпека туриста». Захід проводиться під егідою Тернопільської обласної державної адміністрації, за фінансової підтримки відділу туризму ТОДА та за сприяння пошуково-рятувального відділення аварійнор-рятувального загону спеціального призначення  Управління ДСНС України в Тернопільській області.  Організаційно та фахово підтримують захід ТМГО «Клуб спелеологів  «Поділля» ( м.Тернопіль)  та МГО «Клуб спелеологів Кристал» ( м.Чортків).

Як відомо, Тернопільщина багата на дивовижні кам’яні лабіринти, які завжди приваблювали туристів. Подорожі та дослідження печер любителями пригод  досягає свого піку саме в міжсезоння. Але печери не терплять легковажності, поміж  підземних ходів дуже легко заблукати, а щоб відшукати загубленого потрібні неабиякі зусилля та досвід. Чи вдасться із цим впоратися представникам  ЗМІ?

До участі у квесті  запрошуються журналісти, які зможуть на собі відчути всі складнощі та нюанси роботи рятувальника чи спелеолога у печерах, а також  мають намір дізнатися всі тонкощі відвідування печер  та правила поводження у випадку, як поводитися у випадку якщо туриста «взяв блуд».

Захід відбудеться 18 листопада (субота) в печері Млинки, що розташована  у селі Залісся Чортківського району Тернопільської області.  Учасників буде забезпечено транспортом в обидві сторони та необхідним спорядженням. Кількість місць обмежена.

Усі представники засобів масової інформації, які бажають взяти участь у квесті, можуть звертатися для запису на facebook сторінку до Мирослави Вовни або писати на електронну скриньку myroslava.te.ua@gmail.com  .

Дедлайн – 16 листопада до 15:00.

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua