Завтра в ефірі – суцільне свято!

16 листопада відзначають своє професійне свято працівники радіо та телебачення. З цієї нагоди ми вирішили запитати у колег, що їх найбільше радує і що турбує напередодні цієї дати.
Наталка Колтун, власний кореспондент Національної радіокомпанії в Тернопільській області та редактор радіо «Рокс» (Тернопіль) за сумісництвом:
– Напередодні професійного свята радію тому, що нема межі досконалості. У радіо-ремеслі – веденні новин і прямих ефірів, журналістиці, роботі зі звуком і словом – щодня відкриваю нове. Тішуся, що радіо – це той синтез мистецтв, про який завжди мріяла. Маю внутрішнє задоволення від добре зробленої роботи, не люблю щось робити «лівою ногою», бо тоді терзають докори сумління. Приємно, коли сусіди дізнаються, що поруч з ними живе та, кого вони щоденно чують по радіо. Хочеться, щоб люди розуміли, що радіо – це той пасивний носій інформації, який можна слухати будь-де і будь-коли. Це – не тільки необхідний мінімум інформації, а й доволі високе емоційне задоволення. Адже науково доведений той факт, що радіо – це ЗМІ, яке впливає на підсвідомість найкраще і найпозитивніше.

Koltyn Natalja radio
Зоряна Биндас, головний редактор радіостанції „Ух-радіо”:
– Напередодні професійного свята особливо радію тому, що радіостанція постійно розвивається. Бувають періоди затишшя і підвищеної активності, зараз на „Ух-радіо” – другий варіант. Напередодні свого 15-річчя станція оживилась, помолодшала, ефір став таким насиченим і цікавим, що хочеться слухати постійно. А ще дуже втішили результати останніх соцопитувань, які проводила група „Рейтинг” – „Ух-радіо” слухають найбільше зі всіх „ефемок”! Відчувається вдячність перед слухачами і бажання рухатись вперед. Проблем назвати не можу. Немає нічого такого, що б не можна було вирішити. Позитив, попри все, значно переважає.

Zorjana Bundas
Максим Мукомела, кореспондент відділу новин та інформації телеканалу “TV-4”:
– Зараз відділ новин у нас на TV-4, так би мовити, активізувався. Ми частіше у роботі там, де люди, а не там, де офіційні особи, і від цього, буду відвертий, працювати цікавіше. Звісно, що не все так яскраво і втішно у нинішньому житті, та все ж від роботи намагаюся (і решті раджу!) брати побільше позитиву, а негативу не брати взагалі. Тішуся з того, що у мене чудовий колектив співробітників, до яких встиг прив’язатися передусім, як до людей, хоч, звісно, дуже ціную їх і як профі. До речі, свято, що наближається, у нас сприймається передусім як свято тих, хто допомагає нам, журналістам, виходити в радіо- та телеефір. Тож усім інженерам, технікам, режисерам монтажу, трансляцій і всім іншим нашим технічним спеціалістам – найкращі побажання і велике особисте дякую!

Max Mykomela
Мар’яна Том’як, ведуча та журналіст телеканалу “ІНТБ”:
– Команда телеканалу “ІНТБ” в очікуванні подвійного свята. Адже будемо відзначати його не лише 16-го листопада, у День працівників радіо і телебачення, а й 18-го. Ця дата особлива і визначна для усіх нас, бо на “ІНТБ” стартує новий сезон!!! Тож зараз всі ми ретельно готуємося, хвилюємося і радіємо одночасно. А ще – обіцяємо здивувати глядачів та колег.
Про проблеми напередодні професійного свята говорити не хочеться. Всі негативні моменти, які виникають під час робочого процесу, ми намагаємося одразу ж ліквідовувати.

Marjana Tomjak 2

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua