«Запроси дитину з інтернату на свята у родину»

Такий проект на Великодні свята реалізовує благодійний фонд «Майбутнє дітей сиріт».  Про це повідомили представники організації під час прес-конференції у Тернопільському прес-клубі. Уже упродовж років проводить «Майбутнє сиріт» такі акції на новорічні свята, Пасху,  канікули, розповіла волонтерка Фонду, координатора  програми «Запроси дитину з інтернату на свята у родину» Ірина Вакалюк.  Головна мета акції – подарувати дитині родинне тепло, передати сімейні цінності та традиції.

«Перш, ніж взяти дитину у сім’ю на свята чи канікули, батьки повинні пройти  спеціальний тренінг, – наголошує Ірина Вакалюк. – Адже діти з інтернатів мають свої специфічні особливості. Приміром, часом вони не йдуть одразу на контакт, є закритими, вони звикли до певного режиму. І це батьки повинні враховувати, запрошуючи до себе вихованців. Такі ситуації обговорюються під час тренінгів».

Родини, які планують запросити дитину з інтернату на весняні канікули,  повинні зареєструватися в організації  до 20 березня. Ті, хто хоче взяти дитину на Великодні свята,  можуть зголоситися  до 31 березня.

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua