Карта ПриватБанку стає ключем до вирішення багатьох проблем

В цьому однозначно переконалися журналісти, які були присутні на п’ятничній прес-конференції представників цього банку в Тернопільському прес-клубі. Захід розпочався з того, що директор Прикарпатського регіонального управління ПриватБанку Юрій Акуленко ознайомив з останніми змінами в діяльності фінансової установи та її здобутками. Ні для кого не секрет, яким неспокійним був для банку та його клієнтів період його реформування, однак схоже, що він благополучно завершився.    Передусім Юрій Акуленко розповів про нові можливості банку через отримання доступу до бюджету державних підприємств, програми комплексної підтримки підприємців та аграріїв «КУБ» і «АгроКУБ». До речі, 69,7 відсотків всіх українських підприємців обслуговуються саме в ПриватБанку. А 44 відсотки становить частка ринку «Привату» за обслуговуванням рахунків в агропромисловому секторі.

Та чи не найбільший інтерес у представників ЗМІ викликала ціла низка послуг та інноваційних сервісів ПриватБанку, пов’язаних з більш швидким та комфортним вирішенням щоденних побутових та соціальних проблем. Зокрема, йшлося про «теплі кредити» для фізичних осіб та ОСББ ( більш детально це пояснила потім керівник відділення «Центральне» Юлія Хаєцька), можливість оплати комунальних та інших платежів за допомогою сканування QR-кодів смартфонами (конкретніше на цьому зупинилися директор ПП “Укрспецінформ” Михайло Шидлівський та заступник керівника напрямку з просування послуг бюджетним організаціям Прикарпатського РУ ПриватБанку Андрій Нитка), про перспективи для студентів, пенсіонерів та інших категорій населення.

   Цікаво було почути про соціальні програми, спрямовані на допомогу воїнам АТО і хворим дітям, сприяння подорожуючим клієнтам у забезпеченні  VIP-контролю та користування VIP-зонами в аеропортах, діяльність «Юніор-банку» для школярів тощо. І здавалося б, наприклад, ну яке відношення мають банкіри до харчування в наших школах? Тим часом Юрій Акуленко повідомив про те, що незабаром в тернопільських школах планують запровадити пластикові картки для оплати за харчування учнів. Суть новації полягає в тому, що вона виключає зловживання підприємців, які обслуговують школи, батьки ж учнів отримують можливість контролювали витрачання грошей їхніми дітьми.

   Окрему увагу приділив керівник Прикарпатського регіонального управління ПриватБанку випадкам шахрайства щодо клієнтів банку. Відтак попросив нагадати читачам, що Приватбанк ніколи не запитує у клієнтів телефоном про їхні PIN-коди, контрольні запитання чи будь-яку подібну конфіденційну інформацію, так як банк просто не може її не мати, і до того ж вона є банківською таємницею. Також Юрій Акуленко нагадав, як слід поводитися, аби убезпечити себе, якщо раптом виник ризик доступу шахраїв до ваших особистих даних. Насамкінець він звернувся до журналістів з такими словами: «Хочу через вас подякувати нашим клієнтам за витримку і розуміння в складний період реформування, який в основному завершився».

Для довідки. ПриватБанк — найбільший за розмірами активів український банк і лідер роздрібного банківського ринку України, зареєстрований 19 травня 1992 року з головним офісом у Дніпрі. Володіє другою за чисельністю мережею відділень та найбільшою мережею банкоматів і терміналів серед банків України. ПриватБанк є найбільшим емітентом і еквайєром платіжних карток в Україні. За даними британського журналу The Banker, станом на 2016 рік ПриватБанк посідав 16-те місце в рейтингу найбільших банків Центральної та Східної Європи та 627-ме в рейтингу тoп-1000 світових банків. За класифікацією НБУ є одним з трьох системно важливих банків України. 18 грудня 2016 року Уряд України ухвалив рішення про націоналізацію 100% акцій ПриватБанку.

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua