Конкурс відео-робіт на тему фінансової грамотності

Deposit Guarantee Fund Фонд гарантування вкладів фізичних осіб за підтримки Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» оголошує конкурс відео-робіт на тему «Фінансова грамотність» серед студентів вищих навчальних закладів України. Конкурс проводиться в рамках святкування Всесвітнього тижня грошей в Україні (Global Money Week). Метою Конкурсу є залучення молоді до поглибленого вивчення фінансових питань, стимулювання творчого мислення і отримання практичних навичок у фінансовій сфері.

За умовами Конкурсу учасникам пропонується створити та надати відео-роботи на такі теми:

  • Мистецтво заощаджувати: корисні лайфхаки
  • Банк, а не банка – ось де безпечніше зберігати власні заощадження

Конкурс буде проходити з 7 до 28 лютого 2018 року (включно).

Оцінювання відео-робіт учасників Конкурсу та визначення переможців відбуватиметься в два етапи:

1-й етап: онлайн-голосування з 1 до 8 березня 2018 року (включно)
2-й етап: оцінка експертного журі з 9 до 12 березня 2018 року (включно).

Всі відео-роботи будуть розміщені з 1 до 8 березня 2018 року на офіційній сторінці Конкурсу http://finlitvideo.fg.gov.ua на веб-сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Результати Конкурсу буде офіційно оголошено 13 березня 2018 року на сторінці Конкурсу http://finlitvideo.fg.gov.ua, а також шляхом інформування переможців через повідомлення, надіслане на електронні адреси, зазначені в реєстраційній анкеті.

Переможців Конкурсу буде запрошено на урочисту Церемонію нагородження, що буде проходити 16 березня 2018 року в м. Київ.
З більш детальною інформацією щодо умов Конкурсу можна ознайомитись за посиланням http://finlitvideo.fg.gov.ua.

Джерело: ФГВФО.

 

 

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua