“Критичне мислення для журналістів в умовах конфлікту. Як уникнути помилок в професійній роботі”

У цифрову епоху журналісти все частіше розглядають соціальні мережі та Інтернет як джерела інформаційних приводів.  Разом з тим, нерідко журналісти потрапляють у пастку маніпуляцій, інформаційних атак, публікуючи недостовірну чи неперевірену інформацію. В умовах конфлікту ризики “інформаційних пасток” тільки зростають. 29 вересня та 06 жовтня 2017 року ГО “Інтерньюз-Україна” в рамках проекту “Інтернет-свобода” проведе два одноденних тренінги для журналістів “Критичне мислення для журналістів в умовах конфлікту. Як уникнути помилок в професійній роботі”.

Згодом відбудуться ще два подібні тренінги. Мета – покращити навички перевіряти новинні приводи, застосовувати сучасні інструменти верифікації інформації та ознайомити з юридичними наслідками публікації недостовірної інформації.

Тренери:

Віталій Мороз, медіа-тренер, керівник програм нових медіа ГО «Інтерньюз-Україна»

Дмитро Тужанський, медіа-тренер, журналіст

Павло Моісеєв, директор з правових питань ГО «Інтерньюз-Україна»

Місце проведення:  Київ, вул. Ризька, 15,  офіс ГО «Інтерньюз-Україна»

Час проведення: п’ятниця, 29 вересня 2017 з 9.30 до 18.00  (перший тренінг),  п’ятниця, 06 жовтня 2017 року, з 9.30 до 18.00 (другий тренінг)

До участі в тренінгах запрошуються журналісти всеукраїнських та регіональних ЗМІ.  Навчання є безплатним, відбір проходить на конкурсній основі. Усього буде запрошено 15 учасників. Аби взяти участь в конкурсі заявок на тренінг  потрібно заповнити онлайн-анкету за лінком – http://bit.ly/critical_ua2

Крайній термін подачі заявок на участь – четвер, 21 вересня 2017, 18.00.

Організатори повідомлять усіх кандидатів про результати відбору у п’ятницю, 22 вересня 2017, до 18.00.

Під час тренінгу організатори забезпечать учасників кава-паузами, обідами. Для учасників з інших міст України організатори покривають витрати на проїзд (купе, Інтерсіті 2 клас, автобусні квитки (бажно з чеком або із документами перевізника), однак не забезпечують проживання.

За додатковою інформацією звертайтесь до: Інна Чорна, координатор проектів ГО “Інтерньюз-Україна”  (044) 458 44 40, 093 254 08 41, ichorna@internews.ua

Захід відбувається в рамках Проекту “Інтернет-свобода в Україні: підтримуючи засади свободи слова та безпеки в часи конфлікту” за підтримки програми МАТРА від уряду Нідерландів, що реалізується ГО “Інтерньюз-Україна”.

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua