«Кубок преси-2018»: переміг «Кореспондент-1», а подарунки отримала Оленка

Традиційний турнір з міні-футболу «Кубок преси-2018» пам’яті відомого тернопільського журналіста Володимира Кузика зібрав шість команд.  У напруженій боротьбі перше місце здобула команда «Кореспондент-1». Перехідний кубок вручила переможцям донька Володимира Кузика – Оленка. Другою стала команда Тернопільської міської ради, третє місце – у команди федерації тайського боксу. Кращим гравцем визнано Романа Шептицького з команди «Кореспондент-1». Кращим нападником став Микола Круть (команда міської ради), кращим воротарем – Денис Воляник (федерація тайського боксу).

Та найбільше подарунків, за традицією,  отримала Оленка Кузик – її вітали журналісти, представники влади, партнери турніру.

Талановитий, щирий, відвертий, позитивний, завжди усміхнений Володя Кузик – таким його завжди пам’ятатимуть усі, хто його знав.

Володя відійшов у засвіти 26 січня 2014 року. З того часу турнір «Кубок преси», одним з організатором якого був він, присвячений його пам’яті.

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua