Літня філософська школа УКУ. Запрошують журналістів

Кафедра філософії Українського Католицького Університету запрошує на Літню Філософську Школу «Нові технології, соціальні медіа і майбутнє демократії» яка відбудеться 1-8 липня 2018 року. Дедлайн – 27 травня 2018 року. Літню Філософську Школу кафедра організовує спільно з Центром етики і технологій LvBS за підтримки Фонду Конрада Аденауера. Школа відбудеться 1-8 липня 2018 року у с. Стрілки Старосамбірського району Львівської області. Понад 30 учасників – студентів, магістрів та молодих фахівців різних напрямків – будуть відібрані за результатами конкурсу; конкурсним завданням є есей-рефлексія на відому публікацію Біла Джоя «Чому майбутнє нас не потребує?». Участь безоплатна.

Щоб стати учасником школи, потрібно заповнити реєстраційну анкету https://goo.gl/tyg8h2, на основі якої буде проведено конкурсний відбір. Обов’язковою умовою участі в школі є добре знання англійської мови. Останній термін подання анкети – 27 травня. Результати конкурсного відбору будуть оголошені до 6 червня 2018 року.  Проїзд. Проїзд до місця локації Літньої філософської школи учасники оплачують самостійно. Організатори забезпечують проживання та харчування учасників.  Контактна особа: Марія Кривоніс, philosophy@ucu.edu.ua , 096 4334498.

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua