Мистецтву стрімінгу навчав Богдан Кутєпов

В Тернопільському прес-клубі пройшов тренінг відомого відео-блогера і журналіста Громадського.UA Богдана Кутєпова на тему «Створення відео-сюжетів як складова сучасної журналістики», на якому були присутні слухачі «Школи сучасної журналістики» Тернопільського прес-клубу та журналісти місцевих засобів масової інформації. Під час тренінгу вони мали можливість перейняти унікальний досвід і зануритися в захоплюючий світ створення документального відео. Богдан Кутєпов розповів про те, як вести онлайн-стрімінг, про правила поводження зі смартфоном і різними технічними допоміжними засобами під час прямої трансляції. Також учасники отримали цікаву інформацію про різні необхідні для відео-журналістики програми, які можна платно або безкоштовно встановити на свій смартфон. А всі бажаючі відразу під час занять мали змогу зробити невеличкі ролики за допомогою цих програм з додаванням музики, анімації і такого іншого.
Практична частина наприкінці тренінгу була динамічною, цікавою і водночас повчальною. Під час півгодинного стрімінгу з центральних вулиць Тернополя була можливість не лише вести бесіду між викладачем і студентами поруч, а й спілкуватися через смартфон в мережі facebook з усіма бажаючими – в текстовому режимі через коментарі чи в форматі відео, підключивши під час стрімінгу другого співведучого. Учасники тренінгу отримали неоціненний досвід і відтепер успішно застосовуватимуть нові знання в практичній журналістській діяльності.

Захід проводився в рамках проекту «Регіональна школа сучасної журналістики», що його реалізовує Тернопільський прес-клуб за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua