На Тернопільщині реалізовуватимуть соціальний проект “Доступний спорт у кожну школу”

Про це розповів у Тернопільському прес-клубі голова федерацій таїландського боксу та змішаних єдиноборств ММА Тернопільщини Богдан Юлик. Таїландський бокс та змішані єдиноборства набирають усе більшої популярності. І якщо у великих містах усі охочі мають можливість займатися цими видами спорту, то у маленьких містечках, а тим більше у селах вибору немає, – наголосив Богдан Юлик. – Саме тому вирішено за кошти федерацій запровадити на Тернопільщині пілотний благодійний проект “Доступний спорт у кожну школу”.

Суть проекту у тому, що досвідчені тренери приїжджатимуть у навчальні заклади із необхідним спортивним інвентарем для занять і раз на тиждень безкоштовно проводитимуть тренування для учнів. Немає значення, де розташована школа, – у райцентрі чи маленькому селі.  Спортивні секції працюватимуть у кожному навчальному закладі, який подасть заявку для участі у проекті. Зробити це можна на сайті за посиланням – https://www.dostupnyi-sport.com.ua/?fbclid=IwAR3VjLjufOGgVRuAjZu-5mxbe_pxGf_9whqhTtNO7gVgjIVBb1gDapCvMnI

За словами Богдана Юлика, планується охопити цим проектом до ста шкіл. Необхідна кількість кваліфікованим та сертифікованих тренерів є. Це переможці всеукраїнських та світових чемпіонатів з таїландського боксу та змішаних єдиноборств ММА. Вони тренуватимуть дітей, які навчаються з 1 по 11 клас.Зайнятися цими видами спорту зможуть і хлопці, і дівчатка.

“Доступний спорт у кожну школу” – це не лише мотивація для учнів до здорового способу життя, а й знайомство з простими хлопцями, їхніми ровесниками, які змогли досягнути спортивних висот європейського та світового масштабу, і готові поділитися знаннями і вміннями», – каже керівник федерацій.

Спортсмени, які взяли участь у прес-конференції, розповіли про власні досягнення, зазначили, що залюбки займатимуться з дітьми та наголосили, що дітям «буде дуже цікаво».

Тренування будуть безкоштовними і відбуватимуться раз на тиждень. Головне, щоб навчальні заклади подали заявки. Вони нескладні, кажуть ініціатори. Необхідно вказати район, населений пункт, назву навчального закладу та прізвище контактної особи.

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua