“(Не)доступ до інформації. Як оскаржити в суді”

ГО “Інститут масової інформації” запрошує адвокатів, медіа-юристів, громадських активістів та журналістів на тренінг “(Не)доступ до інформації. Як оскаржити в суді”, який відбудеться в Києві 2 липня 2018 року. До участі запрошуються зацікавлені особи, які стикаються з відмовами в наданні публічної інформації і хочуть дізнатися більше про процедуру оскарження в судах та особливості роботи з Законом України “Про доступ до публічної інформації”.

Тренери:

Практикуючий суддя, який розповість про нюанси оскарження відмов у доступі до інформації, найчастіші помилки, яких припускаються  юристи та активісти.
Роман Головенко – медіа-юрист Інституту масової інформації, розповість про нове процесуальне законодавство в адміністративних провадженнях у частині розгляду справ щодо доступу до інформації.
Алі Сафаров – медіа-юрист Інституту масової інформації, надасть практичні приклади справ щодо доступу до інформації та розкаже про основні нюанси роботи з такими справами.
Організатори забезпечують проживання, харчування учасників, компенсують витрати на проїзд за наявності квитків.

Охочі подати заявку повинні заповнити її онлайн тут

Останній термін подання – 26 червня 2018 р. Кількість місць обмежена.

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua