Незалежна медійна рада обговорить, як медіа бути обачними у поводженні з дітьми

23 листопада Незалежна медійна рада проведе публічне обговорення проблематики захисту неповнолітніх від шкідливого контенту. Протягом заходу планується обговорити такі питання:
•Українські медіа – чому і якими передачами вони шкодять дитині?
•Як можна висвітлювати дітей у передачах, не зашкоджуючи їх правам?
•Україна і моделі регулювання контенту, що може зашкодити неповнолітнім: що обрати і як зробити модель ефективною?

«Останні місяці актуалізували проблеми дотримання засобами масової інформації законодавства та етичних стандартів щодо залучення дітей до виробництва аудіовізуальних програм, а також їх захисту від шкідливого контенту. В той час як було ініційовано розробку саморегуляторних правил у цій сфері, ситуація з виходом кількох медіагруп з переговорного процесу суттєво ускладнила досягнення галузевого компромісу», – повідомляють організатори круглого столу «Захист неповнолітніх від шкідливого контенту: як медіа можуть бути обачними у поводженні з дітьми?».

Учасниками заходу будуть голова Незалежної медійної ради Наталія Лигачова («Детектор медіа»), секретарі Незалежної медійної ради Ігор Розкладай (Інститут медіа права) та Роман Головенко (Інститут масової інформації) та інші. До обговорення запрошені представники медіа, а також регуляторних органів у сфері телебачення та радіомовлення. Детальніше про час і місце проведення та реєстрацію на захід – в анонсі. 

Нагадаємо, Незалежна медійна рада є органом саморегулювання у сфері медіа, до якого входять 15 членів – авторитетних журналістів та громадських активістів, які мають ґрунтовний досвід у медійній сфері. Склад медійної ради сформували наприкінці 2015 року п’ять медійних організацій – Центр демократії та верховенства права (у минулому – Інститут медіа права), Інститут масової інформації, «Інтерньюз-Україна», «Детектор медіа» (у минулому – ГО «Телекритика») та фундація «Суспільність».

Джерело: Детектор медіа

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua