Офіційної роботи в Тернополі вистачає, але…

В результаті ознайомлення з пропозиціями на популярному сайті work.ua було знайдено понад 800 вакансій з різноманітними умовами праці. З них близько 200 – у сфері продажу і закупівлі , де зарплата коливається від 5000 до 18000 гривень на  місяць. Найважче ж, як виявилось, знайти роботу за категоріями юриспруденція, страхування, нерухомість та охорона. Дослідження фахівців вказують на те, що ринок праці вже кілька років перенасичений юристами, економістами та соціальними працівниками. Натомість популярності набувають робітничі професії – слюсаря, токаря, теслі, зварювальника, муляра, кранівника, кухара тощо.

Найбільш оплачуваними серед знайдених вакансій виявились наступні: консультант у сфері сільського господарства, зварювальник та PR і Event- менеджери, де заробітна плата пропонується і від 20000 гривень на місяць. Тоді як продавцям, операторам Call-центрів та посудомийкам пропонують не більше 5000. А ось що повідомила про можливість офіційного працевлаштування провідний спеціаліст з аналізу ринку праці у Тернопільській області Людмила Бриль: «За підсумками 2017 року було працевлаштована 2231особа, з яких троє – до 18 років. Вакансій на біржі праці є достатньо – майже 2000 у різних сферах діяльності. Однак частка вільних місць у таких галузях, як, скажімо, мистецтво, наука чи фінанси є досить малою. А от у сфері торгівлі та будівництва вільних місць зараз найбільше».

Наталія Корпан

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua