Послугами служби зайнятості Тернопілля з початку року скористались 114 переселенців

Протягом січня-серпня цього року послугами обласної служби зайнятості скористались 114 внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованих територій та районів проведення АТО. З них 93 мали статус безробітного. Про це повідомив директор обласного центру зайнятості Петро Химейчук. Забезпечено роботою 37 переселенців, зокрема, один – шляхом виплати одноразової допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності; з компенсацією витрат роботодавцям на оплату праці працевлаштовано 12 таких осіб; з компенсацією витрат для проходження медогляду – 1 особу. Професійним навчанням було охоплено 11 переселенців і після його закінчення місця праці знайшли 9 громадян. До громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 4 внутрішньо переміщені особи.
На 01.09.2016 на обліку в місцевих центрах зайнятості перебуває 28 безробітних переселенців. Cеред них більше половини жінок, майже 50% – молодь у віці до 35 років.
«Допомогу по безробіттю на 01.09.2016 отримували 16 внутрішньо переміщених осіб (57,1% від їх загальної чисельності), – додав директор ОЦЗ. – Середній розмір цієї допомоги цим особам становив 1703 грн».

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua