Прес-тур до Верховної ради

Пишете про політику, а ще жодного разу не були у Верховній Раді? Запрошуємо вас дізнатися як саме відбувається робота в Парламенті. Серед запланованого: 1) підбиття підсумків восьмої сесії VIII скликання із представниками фракцій; 2) брифінги із народними депутатами про подальші плани на наступну сесію; 3)зустрічі із підрозділами Апарату Верховної Ради: інформаційні інструменти для журналістів. Та багато інших цікавих заходів для того, щоб ви змогли підготувати не один матеріал про роботу Верховної Ради.

Де? Київ

Коли? 9-10 липня 2018 (понеділок-вівторок)

Організатори: громадська організація «Інтерньюз-Україна» у рамках Програми USAID РАДА, що виконується Фондом Східна Європа.

Реєструйтеся для участі – http://bit.ly/press_tour до 27 червня 2018 року, 18.00.

Учасникам забезпечують:

  • Харчування (кава-паузи, обіди);
  • іногороднім: відшкодування дорожніх витрат за наявності оригіналів квитків (транспорт прямого сполучення, рівня не вище купе або «Інтерсіті» другого класу) та проживання в готелі.

За більш  детальною інформацією звертайтесь до координаторки проектів у ГО “Інтерньюз-Україна”, Ірини Зінець за телефоном: 0631295759 або за адресою електронної пошти: izinets@internews.ua

 

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua