Під час телемосту Тернопіль-Херсон обговорять проблеми реформування ЗМІ

У понеділок, 14 серпня, об 11.00 в прямому ефірі тернопільського телеканалу ІНТБ та херсонського ЯТБ  розпочнеться телеміст на тему «Проблеми реформування української преси». Учасники обміняються думками щодо непростих процесів, які відбуваються в регіонах в ході роздержавлення газет, порівняють ситуації, розкажуть про досвід, проаналізують проблеми, поділяться пропозиціями та баченням перспективи.

Гості студії телеканалу ІНТБ (Тернопіль) :

Вікторія Іваницька, директор   Інформаційного центру «Діалог» (м. Кременець )

Алла Омельчук, директор ТОВ «Інформаційний центр «Новини Шумщини» (м. Шумськ)

Володимир Андріїшин, координатор проекту Тернопільського прес-клубу по підтримці друкованих ЗМІ у процесі роздержавлення, завідувач кафедри журналістики тернопільської філії Університету «Україна»

     Захід відбудеться в рамках проекту Тернопільського прес-клубу «Комплексна підтримка друкованих ЗМІ різних регіонів України в процесі роздержавлення та налагодження їх самостійної діяльності» при підтримці “Українського медійного проекту” (У-Медіа), що реалізується Інтерньюз в Україні та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua