Ранки стали файними: Тернопільська філія Суспільного запустила нове шоу

Тернопільська філія ПАТ “Національна суспільна телерадіокомпанія України” оновила прямоефірне ранкове шоу на телеканалі ТТБ. Вже тиждень жителі Тернопільщини з 7:00 до 9:00 прокидаються разом із “Файними ранками”. Дивитись програму можна щодня на телеканалі ТТБ і наживо на сторінці у Facebook. Пілотне ранкове шоу раніше було спільним для 3 областей: “TVій ранок” об’єднував працівників тернопільського телеканалу ТТБ, чернівецької “Буковини” та хмельницького “Поділля-Центр”, і транслювалося з хмельницької студії. Та в січні цього року повернулися до формату окремих ранкових шоу у своїх філіях. Тернопільські “ранківці”, перейнявши досвід попередньої співпраці, перезапустили проект і в останні дні лютого вийшли в ефір. Відтепер в оновленій програмі – зарядка, неординарні гості, насичені рубрики та енергійні ведучі.

Над “Файними ранками” працює професійна команда: ведучі та кореспонденти Юрій Матевощук й Ірина Прокопишин, а також монтажери, режисери, оператори, продюсер програм. Незважаючи на технічні труднощі, вони роблять повноцінне прямоефірне шоу, яке кардинально відрізняється від того, що було рік тому. “Ранки стали динамічнішими, в нас багато сюжетів, музичного контенту, інтерактиву, рубрик, деякими ми обмінюємось з колегами з інших міст, розмови з гостями жвавіші, яскрава студія, інше наповнення”, – говорить ведучий “Файного ранку” Юрій Матевощук. “Ми намагаємось створювати цікавий контент для різної аудиторії. Роботи зараз значно більше, бо раніше ми не готували рубрик, не робили сюжетів, просто розмовляли з людьми. Але від роботи отримуєш задоволення, коли усвідомлюєш, що разом із класним колективом допомагаєш глядачам прокидатися”, – зізнається ведуча програми Ірина Прокопишин. Аби о 7 ранку розпочати ефір, ведучі прокидаються близько 5-ої, а після ефіру працюють над рубриками ще повний робочий день. В такому форматі “ранківці” працюють для глядачів щодня.

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua