«Слова і війни: Україна в боротьбі з кремлівською пропагандою»

Роки війни на сході України та роки війни в тилу – інформаційної війни, боротьби з кремлівською пропагандою та дезінформацією. Які уроки Україна засвоїла? Чи може цей досвід бути корисним для європейських держав? Як саме? У новій книзі «Слова і війни: Україна в боротьбі з кремлівською пропагандою» незалежні експерти аналізують механізми та канали російської пропаганди в інформаційному просторі України, а також надають рекомендації з протидії маніпуляціям та дезінформації для українського уряду і міжнародної спільноти. Онлайн-версія видання доступна для завантаження українською та англійською мовами.

Книга «Слова і війни: Україна в боротьбі з російською пропагандою» – це огляд українського досвіду боротьби з російською пропагандою та дезінформацією. Публікація є результатом роботи групи незалежних авторів, які підготували власні дослідження, провели інтерв’ю з ключовими українськими громадськими організаціями, експертами з вивчення російської пропаганди, фактчекінгу та інформаційної безпеки. У цьому виданні вперше зроблено комплексний аналіз протидії пропаганді та дезінформації в Україні, в тому числі основні підходи та комунікаційні канали впливу. Тут також представлено рекомендації для української влади та міжнародного співтовариства.

Публікація була підготовлена ​​громадською організацією “Інтерньюз-Україна” за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду “Відродження” в рамках проекту “Громадянська синергія” та під егідою Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства. 

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua