Стартував конкурс «ADAMI Медіа Приз»

Україні та інших країнах Східного партнерства стартує прийом заявок на третій конкурс “ADAMI Медіа Приз за Культурне Різноманіття в Східній Європі 2018″. До участі в конкурсі запрошуються телекомпанії, продюсерські компанії, журналісти, режисери, продюсери та інші професіонали в галузі медіа з шести країн Східного Партнерства ЄС – Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова та Україна.

Премію «ADAMI Медіа Приз» присуджують за кращі телевізійні програми і фільми, а також онлайн-програми, які висвітлюють теми міграції, інтеграції, етнічного, релігійного та культурного розмаїття. Це унікальна можливість для професіоналів в галузі медіа представити свої аудіо-візуальні роботи на міжнародній арені, а також встановити контакти з телевізійними каналами. Переможці в кожній з шести номінацій нагороджуються грошовими призами. Додатково, кожному учаснику конкурсу ADAMI Медіа Приз 2018, який має досвід у журналістиці та володіє на робочому рівні російською, німецькою або французькою мовою, надається можливість подати заявку на стипендію ADAMI. Три стипендіати пройдуть стажування на каналах Deutsche Welle (Берлін, Німеччина), MDR (Лейпциг, Німеччина) або ARTE (Страсбург, Франція).

Конкурс відкривається 1-го лютого 2018 року. Дати закінчення прийому заявок:

  • 01/07/2018для матеріалів, опублікованих у період між 11/10/2016 і 31/12/2017;
  • 01/10/2018 для матеріалів опублікованих у період між 01/01/2018 і 01/10/2018.

Премія ADAMI Медіа Приз присуджується в шести номінаціях:

  1. ADAMI Медіа Приз у сфері культурно-розважальних програм і фільмів (ігрові формати);
  2. ADAMI Медіа Приз у сфері інформаційних програм і фільмів (неігрові формати);
  3. ADAMI Медіа Приз за новинні програми та неігрові короткометражні фільми;
  4. Молодий ADAMI Медіа Приз;
  5. ADAMI Онлайн Приз за веб-сторінку;
  6. ADAMI Онлайн Приз за онлайн-відео.

Для отримання додаткової інформації та подачі заявки на участь відвідайте сайт  конкурсу: www.adamimediaprize.eu

Сесія міжнародного журі для визначення номінантів і переможців конкурсу відбудеться в жовтні 2018 у Мінську (Республіка Білорусь).

Переможці будуть оголошені на церемонії нагородження в Кишиневі (Молдова) в листопаді 2018, яка буде транслюватися на міжнародних телеканалах.

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua