«Сучасні методики контент-аналізу»

За загальною редакцією Валерія Іванова, Наталії Костенко та Катерини Батаєвої вийшов навчальний посібник «Сучасні методики контент-аналізу», виданий ТОВ «Видавничий дім «КОНДОР». Про це повідомляє сайт Академії української преси.  У навчальному посібнику розглянуті теоретичні та процедурні аспекти контент-аналізу, а також методики дослідження медіа-текстів, медіа-образів, телереклами, кібер-комунікації, шкільних підручників, політичних програм партій, інавгураційних промов президентів тощо.

Посібник розрахований на студентів, аспірантів та викладачів соціологічного, гуманітарного та філософського факультетів, факультету журналістики, а також фахівців в галузі політології, візуалістики, комунікативістики, соціології, культурології, теорії освіти, журналістики та філософії.

В одному із розділів, представлені дані щорічних моніторингів, які здійснює Академія української преси за участі вчених Інституту соціології НАН України методом контент-аналізу.

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua