Творчі конкурси від НСЖУ – до 20 травня

Національна спілка журналістів України до 20 травня 2018 року приймає заявки на участь у творчих конкурсах НСЖУ. На розгляд журі вже надійшли десятки робіт конкурсантів з регіональних організацій спілки та зі столиці. На цей час найбільше учасників виявили бажання змагатися в номінації «Журналіст року» – тут варто нагадати, що оцінюються публікації окремо в національних і в регіональних ЗМІ. Є також реальні претенденти на перемогу в номінації «Журналістська акція» – це творчі особистості з Харкова, Кривого Рогу, Нікополя на Дніпропетровщині (колеги-спілчани мають у своєму активі як проекти, втілені в життя, так і представницькі друковані інформаційно-публіцистичні матеріали на тему акції – від серій газетних статей до книжки-альбому).

З низки областей надійшли заявки конкурсантів, що виборюватимуть першість у таких номінаціях, як «Краща районна (міська, міськрайонна) газета», «Краще регіональне інтернет-медіа», є і претенденти на премію для найкращого регіонального телеканалу.

Запорізька обласна організація НСЖУ рекомендувала для участі в конкурсі первинну журналістську організацію однієї з міськрайонних газет (у відповідному змаганні спілчанських осередків), а також є ще невикористані резерви й можливості у змаганні самих обласних організацій НСЖУ.

«Активно долучилися до участі в творчих конкурсах працівники редакцій таких друкованих видань, як «Народна армія», «Військо України», «Слово честі», – прокоментував перебіг надходження конкурсних матеріалів секретар НСЖУ Сергій Шевченко. – Роботи публіцистів у погонах, вочевидь, становитимуть неабияку конкуренцію в номінації «Кращий журналістський матеріал (фоторепортаж, серія) про події на сході України». Загалом теми захисту країни, її безпеки нині широко представлені в доробках конкурсантів як друкованої преси, так і електронних ЗМІ. Проте ще залишається кілька днів для охочих долучитися до участі в змаганні в цій та інших номінаціях. Отож дерзайте, колеги!»

Нагадуємо: умови конкурсів розміщено на офіційному веб-сайті НСЖУ. Прийом матеріалів – заявок і робіт – триває по 20 травня включно (за поштовим штемпелем). Переможців буде оголошено на заходах з нагоди Дня журналіста на початку червня.

Роботи на конкурси надсилаються (подаються, доставляються в інших формах) на адресу центрального офісу НСЖУ: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 27-а. Довідки: тел. (044) 234-49-60, (044) 234-52-09.

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua