Телеміст Тернопіль-Ужгород. Тема «Переселенці й місцеві громади»

2го вересня 2016 року  з 14:00-15:00год  відбудеться телеміст між Тернопільським телеканалом ІНТБ та Ужгородським UzhInform на тему «Переселенці й місцеві громади». Під час нього тернопільські та закарпатські громадські активісти, представники влади та  ВПО обговорять низку важливих тем. Зокрема, поділяться досвідом щодо адаптації та соціалізації вимушених переселенців у місцевих громадах, окреслять існуючі проблеми та можливі шляхи їх вирішення.

Гості у студіях:

Тернопіль.

Ірина Жигунова – Радник Міністерства соціальної політики України з питань ВПО у Тернопільській області.

Вадим Боярський – директор департаменту соціального захисту населення Тернопільської ОДА.

Юлія Білецька- голова ГО “Об’єднання вимушено переміщених осіб ” Наше майбутнє”.

Ужгород.

Геннадій Степанов – Радник Міністерства соціальної політики України з питань ВПО у Закарпатській області.

Анжела Логінова – секретар Регіонального штабу Закарпатської області з питань соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

Богдан Ількович – голова Регіонального штабу Закарпатської області з питань соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

Захід проходитиме в рамках проекту «Створення на базі Тернопільського прес-клубу комунікаційного майданчика для покращення адаптації та соціалізації внутрішньо переміщених осіб в місцевих громадах” за підтримки Фонду сприяння Демократії Посольства США в Україні .

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua