Тернопільська філія НСТУ: на посаду менеджера 4 кандидати, продюсера – 2

Стартували співбесіди з кандидатами на посади продюсерів та менеджерів філій ПАТ “Національна суспільна телерадіокомпанія України”. Загалом заявки на участь у конкурсному відборі подали 227 кандидатів: 120 – на позиції продюсерів філій, 107 – на менеджерів. Прийом документів тривав із 8 до 21 листопада. Найбільше заявок надійшло від кандидатів на посади у Дніпровській (20 заявок), Черкаській (15) і Вінницькій (14) філіях ПАТ “НСТУ”. На посаду менеджера Тернопільської філії претендує 4 кандидати, продюсера – 2.

Під час співбесід конкурсна комісія, до складу якої входять члени та голова правління НСТУ, заслухає по черзі всіх кандидатів на посаду та оцінюватиме професійні, освітньо-кваліфікаційні й морально-ділові якості кожного. За результатами співбесід конкурсна комісія шляхом голосування ухвалить рішення про обрання переможця відбору. Це рішення може бути прийняте не пізніше, ніж на 30 календарний день, починаючи з дня завершення прийому документів. І воно буде підставою для укладення строкового трудового договору між ПАТ “НСТУ” та переможцем відбору. Однак займати зазначені посади одна й та ж особа зможе не більше 5 років. Якщо за підсумками конкурсу рішення про переможця не прийнято, то буде оголошено повторний конкурс відповідно до вимог положення про конкурс.

Усього під час конкурсів відберуть 22 менеджерів та 23 продюсерів філій (2 продюсери – для Донецької і Луганської областей – які працюватимуть у філії UA: ДОНБАС). Обрані менеджери і продюсери працюватимуть паралельно задля розподілу функцій управління творчою та адміністративною частинами.

Інформація про результати співбесід буде опублікована на сайті 1tv.com.ua.

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua