Тернопільських журналістів запрошують у Школу толерантності

Оголошується набір на Школу Толерантності (24-26 листопада), на якій пропонуються до розгляду відразу дві теми: (1) ВІЛ-інфекція та висвітлення тем, пов’язаних з людьми, які живуть з ВІЛ, та (2) висвітлення тем, пов’язаних з переселенцями. Дедлайн – 10 листопада 2017 р. Тренінг  пройде з 24 по 26 листопада 2017 року в м. Запоріжжі. Захід, в першу чергу, розрахований на діючих журналістів та журналісток, а також студентів та студенток відповідних факультетів старших курсів вищих навчальних закладів. 

Під час тренінгу розглядатиметься інформація стосовно ВІЛ-інфекції, роботи з ЛЖВ, стереотипи та міфи щодо представників/ниць ВПО, ВІЛ-позитивних людей, питання інтеграції переселенців у місцеву громаду, коректна лексика стосовно дискриміноіваних груп, етичні норми журналіста під час роботи та інше.

Окрім цього, учасникам та учасницям будуть запропоновані стаді-візити в БО «Мережа 100% життя. Запоріжжя»  (працює з людьми, які живуть з ВІЛ) та ГО «Взаємодія» (працює з внутрішніми переселенцями). Таким чином буде надана не тільки можливість спілкування в неформальній атмосфері з відвідувачами чи відвідувачками цих організацій – «живими книгами» – ВІЛ-позитивними людьми або внутрішньо переміщеними особами, а й наочно продемонстрована щоденна робота з дискримінованими групами.

Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори відшкодовують витрати на проживання, харчування та проїзд.

У подальшому всі учасники та учасниці матимуть змогу взяти участь у тематичному конкурсі журналістських матеріалів.

Дедлайн подачі заявок – 10 листопада.

Більше інформації про Школу та аплікаційна форма – за цим посиланням:

http://genderz.org.ua/konkurs-na-uchast-u-treningu-dlya-zhurnalistiv-ta-zhurnalistok/

 

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua