Тернопільські журналісти писали «Наші пісні»

Близько десяти представників тернопільських мас-медіа, прес-служб  сьогодні, 9 листопада, зібралися у Тернопільському прес-клубі. Вони спільно писали XVII Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Його заголовок – «Наші пісні». Складні речення, багато розділових знаків, чудова компанія,  неймовірний адреналін, відчуття єднання та спогади про шкільні  роки  – такі враження від написання диктанту висловили тернопільські журналісти. Доєдналася до написання диктанту і 12-річна Мішель Кардинал – вона не відставала від дорослих.

«Ми вперше організували локацію для написання диктату у Тернопільському прес-клубі, – зазначила керівник організації Анжела Кардинал. –  Відтак, ми стали частинкою величезної кількості людей, які у різних куточках світу сьогодні писали диктант національної єдності. Зрештою, це і чудова нагода перевірити знання української мови».

Серед тих, хто приєднався до флешмобу,  і наша колега, а нині ведуча радіо у Любліні Мар’яна Кріль.  Писала диктант  у Польщі. «Фраза диктанту «колядка дзвонів» мене поставила в глухий кут», – написала дівчина у соцмережах.  Саме навколо цієї ж фрази виникла дискусія і у Тернопільському прес-клубі.

Диктант, написаний від руки, потрібно надіслати 9 або 10 листопада на адресу: Київ-1, Хрещатик, 26. Індекс – 01001. Дату відправлення визначатимуть за штемпелем на конверті. Також можна  диктант відсканувати і надіслати упродовж 24 годин із початку акції до 10 листопада 12:00 в електронному вигляді на e-mail: rd@nrcu.gov.uа. Про це нагадала усім учасникам власкор Національного радіо Наталка Колтун.

А опублікують нині начитаний текст  11 листопада об 11.00 на сайті “Українського радіо”.

Ті, хто написав текст без помилок, отримають подарунки. Переможці визначаться у грудні.

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua