Тернопільські поети та письменники закликали берегти українську мову

Комітет захисту української мови у Тернополі ініціював всеукраїнські читання. За словами організаторів, присвячені вони  підтримці голодуючих під Українським домом у Києві на знак протесту проти прийняття закону Колесніченка –Ківалова щодо засад державної мовної політики.

Свої твори на майдані читали тернопільські поети та письменники, представники громадськості. Такі заходи, кажуть організатори,  є початком кампанії «Україна проти Януковича». Влада тисне на опозицію, не даючи висловити свою думку у загальнонаціональних ЗМІ і, тим самим, донести її до народу. Тому нардепи їздять містами України і зустрічаються із громадами. У Тернополі побував Андрій Парубій.  «Я сьогодні мав зустріч і в Підволочиську, і в Тернопільському районі мав зустріч з громадами. Вчора я був на Хмельниччині, Житомирщині. Ціль цієї кампанії – донести людям правду про те, що відбувається у Києві. А також донести інформацію –  якщо ми не зможемо зупинити цю банду зараз, то  ми можемо опинитися в країні такого типу, як Білорусь. Завдання того туру – спілкуватися  з людьми,  почути їх,  щоб спільно підійти до виборів 28 жовтня та усунути цю владу».

Присутні  на заході тернополяни вважають, що прийнятий Верховною радою скандальний «мовний» закон таки акумулює еліту задля розвитку української держави та української мови.

Такі заходи, кажуть організатори, будуть проводитися постійно в усій Україні.

 

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua