Топ-6 пасток у трудових договорах, або не дайте себе обдурити!

Із прийняттям нових правил перетину кордону з країнами ЄС та лібералізацією трудового законодавства ще більше наших співвітчизників залишають Україну і вирушають працювати до європейських країн. Однак попри хорошу фінансову винагороду така робота може містити приховані небезпеки. Такі пастки можна оминути, якщо уважно читати договір від вашого іноземного роботодавця. Отже, на що особливо варто звернути увагу?

 На мову договору

 Роботодавець не зобов’язаний перекладати свій договір зрозумілою для вас мовою, але може зробити це. Якщо ви все ж одержали контракт на незрозумілій чи малозрозумілій для вас мові – не шкодуйте часу і навіть коштів на якісний переклад! Це може врятувати вас від багатьох неприємних ситуацій у майбутньому.

Ім’я роботодавця чи його найменування

 Ви повинні точно знати, на кого працюєте, для можливості у майбутньому захистити свої порушені права. Якщо ваш роботодавець – фізична особа, то у договорі повинні бути вказані його паспортні дані, код реєстрації в якості підприємця у країні, де ви працюватимете, ідентифікаційний код, адреса, номер телефону, e-mail. Якщо ви працевлаштовуєтесь у фірму чи організацію, то повинні бути вказані її назва, організаційна форма, адреса, номер телефону, ПІБ особи, вповноваженої підписати з вами договір. Зверніть увагу, що якщо ви підписуєте контракт із філією чи представництвом – у договорі повинні міститись дані і про них, і про головний офіс організації.

У чому полягає ваша робота

Ви повинні знати, яку саме роботу ви зобов’язуєтесь виконувати. Договір, де нечітко прописані трудові обов’язки, одразу  вказує на підвищену небезпеку. Варто розуміти, що такий договір зовсім не означає, що у вас не буде жодних обов’язків на роботі. Навпаки, на практиці вас можуть змусити виконувати зовсім іншу роботу, ніж ту, на яку ви сподівались – менш оплачувану, більш небезпечну чи складнішу.

Розмір заробітної плати

Ви повинні точно знати суму, на яку ви можете розраховувати в разі успішного і сумлінного виконання своїх трудових обов’язків.  Також обов’язковим є пункт щодо строків виплати зарплати. Тобто коли саме вам її нараховують, скільки разів на місяць, за який період (адже ви можете вважати, що сума, внесена у договір, нараховується за тиждень, насправді ж це буде ваш місячний заробіток), з чого вона складається (для прикладу, у вас може бути фіксований оклад, або ж ваша з/п буде залежати від певних факторів, якщо так, то має бути вказано, від яких і наскільки).

Робочий графік

Комплексний пункт, що складається з великої кількості складових, кожна з яких обов’язково повинна бути чітко сформульована. По-перше, тривалість робочого дня (для прикладу, з 9:00 до 19:00). По-друге, графік робочого тижня, тобто наявність вихідних, їх кількість і тривалість. По-третє, чи можлива понаднормова робота, її гранична тривалість і оплата (зазвичай така робота повинна оплачуватись у півтора-два рази більше). Дуже уважно вивчайте ці пункти, адже у протилежному випадку частими є ситуації, коли після 8-9 годинних робочих змін наші співвітчизники повинні працювати «обов’язково» понаднормово і без оплати ще 3-4 години.  Важливим є пункт про відпустку (у разі її наявності має бути  вказано, оплатною чи безоплатною вона буде), а також порядок надання лікарняної відпустки під час хвороби.

Ваша відповідальність

Це також пункт із підвищеною небезпекою. Бо сюди недоброчесні роботодавці можуть вписувати  таке, як «драконячі» штрафи за запізнення навіть на 1 хвилину, звільнення без одержання заробітної плати з незрозумілих причин, недоотримання частини заробітку через невідповідність наданих послуг/вироблених товарів уявним стандартам. Також звертаємо вашу увагу, що порядок розірвання трудових відносин з вами (звільнення) повинен бути ретельно регламентованим, і список підстав має бути вичерпним.

І пам’ятайте головне правило – чим детальніше, зрозуміліше і прозоріше написаний трудовий договір, тим менше неприємних несподіванок очікуватиме на вас під час роботи за кордоном.

Ольга Подзігун, юрист-консультант Національної гарячої лінії з питань протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів

Фото з сайтуhttp://nashapolsha.com.ua

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua