Тренінг з медіаосвіти для вчителів англійської мови

Академія української преси оголошує набір участі у тренінгу «Медіаосвітній підхід під час вивчення англійської мови» для вчителів середніх шкіл та приватних мовних центрів з відповідною кваліфікацією, що відбудеться 16 грудня 2017 року в Києві. Захід спрямований на створення мережі медіакомпетентних вчителів англійської мови як іноземної, котрі розуміють важливість підготовки матеріалів у різних медіаформатах, можуть прогнозувати потенційний вплив на студентів, використовують медіаосвітні технології під час вивчення тем та прагнуть обмінюватися відповідним досвідом між колегами.

Тренінг охоплює теоретичну базу, практичні завдання, вправи на аналіз медіаматеріалів, інтерактивні ігри, кейси з використання медіаосвітніх технологій у різних видах мовленнєвої діяльності, а також деякі медіаінструменти для навчання та викладання англійської.

Тренер: Артем Пономаревський, менеджер з організаційного розвитку АУП, аспірант ДВНЗ «Університет менеджменту освіти», який має кваліфікацію магістра з мови і літератури, філолога-дослідника, викладача англійської і німецької мов та зарубіжної літератури.

Заповнити заявку >>>

Прийом заявок триває до 5 грудня 2017 року. Навчання проводитиметься англійською мовою (без перекладу). Відбір учасників відбуватиметься на конкурсних засадах. Учасники тренінгу отримають сертифікати від організаторів. Проїзд та харчування учасників – коштом організаторів заходу.

Контактна особа:

Юлія Гуза, координатор проектів АУП, телефон: 063 142 09 61, електронна пошта: info@aup.com.ua

Проведення цього заходу, а також весь проект з впровадження медіаграмотності в країні мали підтримку американського народу, що була надана через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Інтерньюс. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю Академії української преси та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Інтерньюс.

 

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua