Триває подача заявок на участь у Лабораторії Інтервізуальності

Українська громадська організація «Ґараж Ґенг» запрошує журналістів, дизайнерів та аналітиків взяти участь у Лабораторії Інтервізуальності. Робота Лабораторії розпочнеться 26 січня і триватиме протягом кожної п’ятниці-суботи-неділі до 11 лютого у Києві. Організатори вважають, що перенасиченість сучасного інформаційного простору вимагає нових методів сприйняття та аналізу даних, нових рішень та точок взаємодії з даними, які циркулюють у межах спільнот і громад.

«Від часів палеоліту, коли митці зображали навколишній світ на стінах печер, до інтерактивної інфографіки сьогодення людство візуалізувало інформацію, надаючи масивам даних зручну для сприйняття форму. Інформація, яка оточує нас, знову перетворюється на мистецтво, завдяки якому людство може глибше відрефлексувати та асимілювати дані.  Якими будуть методи візуалізації даних у майбутньому? Саме це запитання досліджуватиме Лабораторія Інтервізуальності, учасниками якої можуть стати журналісти, дизайнери та аналітики, зацікавлені у вивченні нових методів створення оповіді навколо та через дані (data narration)», — йдеться в анонсі події.

У рамках Лабораторії Інтервізуальності учасники розглянуть історію й сучасний стан візуалізації даних і проведуть експерименти з розробкою нових методів репрезентації масивів інформації.

Учасники працюватимуть  на перетині трьох сфер: дата-синтезу, візуального мистецтва і журналістики в командах із трьох осіб. До кожної команди Лабораторії увійдуть: художник (ілюстратор, дизайнер, відеограф), журналіст (медійник) чи дослідник та аналітик. Один із учасників може бути залучений дистанційно, і географічно перебувати не в Києві.

Кінцевим етапом роботи кожної команди стане візуалізація обраних та оброблених даних і публікація результатів дослідження.

Для участі необхідно до 22 січня заповнити заявку.

Учасниками можуть стати як спеціалісти, так і ті, хто ще навчається (студенти).

Імена лекторів курсу та детальна програма стануть відомі незабаром.

 Ця освітня лабораторія представлена організацією «Ґараж Ґенг» та дуетом Krolikowski Art в межах програми «Програма сприяння громадській активності “Долучайся!”», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст майстерні є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів і не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

Media Sapiens

 

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua