Триває прийом робіт на творчі конкурси НСЖУ

Національна спілка журналістів України на прохання спілчанських осередків, редакційних колективів та учасників творчих конкурсів НСЖУ продовжує прийом робіт до 20 травня цього року. НСЖУ інформує, що вже надійшли творчі доробки конкурсантів з Вінницької, Полтавської, Хмельницької, Одеської, Запорізької, Дніпропетровської областей, Києва та деяких інших регіонів і міст. Запрошуємо працівників ЗМІ, редакції, обласні організації Спілки активніше долучатися до професійних змагань, подавати свої доробки для участі у творчих конкурсах НСЖУ.

Творчі конкурси – це щорічна ініціатива Спілки, під час якої визначаються як найкращі журналістські роботи, так і досягнення редакційних колективів, місцевих осередків Спілки. Роботи на конкурси можуть подавати журналісти особисто, а також редакції, первинні та обласні організації НСЖУ.

Нагадуємо, на офіційному сайті Спілки є Положення про творчі конкурси НСЖУ, в якому перелічено всі номінації та умови участі.

Отже, прийом конкурсних матеріалів (заявок і робіт) триває до 20 травня. Переможців буде оголошено на заходах з нагоди Дня журналіста на початку червня.

Роботи на конкурси надсилаються (подаються, доставляються в інших формах) на адресу центрального офісу НСЖУ: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 27-а.

Довідки: тел. (044) 234-49-60, (044) 234-52-09.

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua